Držitel certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009

Projekční a technická kancelář se zaměřením na projektování potrubí, ocelových konstrukcí, tlakových nádob a dalších zařízení pro energetiku a chemický průmysl.

V dubnu v Dubnici

Po úspěšném otevření a rozšiřování pobočky v Brně začátkem tohoto roku bude od dubna 2018 působit na Slovensku v Dubnici nad Váhom naše další projekční kancelář. Kancelář bude zaměřena převážně na návrhy potrubí, ocelových konstrukcí a aparátů pro energetiku, petrochemický a farmaceutický průmysl. Cílem rozšiřování společnosti je nabídnout našim zákazníkům stabilní zázemí projekčních kapacit a možnost zpracovávání větších technologických celků.


Dubnická kancelář s počáteční kapacitou 10 projektantů a inženýrů se stane významnou posilou týmu a podpoří ji svoji vysokou kvalitou služeb a odborností.Většina pracovníků kanceláře má bohaté zkušenosti z mezinárodních projektů v různých odvětvích a to i při výstavbě jaderných zařízení. Našim zákazníkům tak můžeme nabídnou široké portfolio specifických technických výpočtů, návrhů technologických zařízení a inženýrského poradenství.